İletişimde Kalın
[email protected]
0 850 302 63 53
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00

Veri temelli ve iç görü odaklı bir Dijital Hızlandırma & Danışmanlık ajansıyız.

Hızlandırmalarımız

Medusa Global Acceleration & Consultancy

İş dünyasındaki ve toplumdaki liderlerle, onların en önemli zorluklarının üstesinden gelmek ve en büyük fırsatları yakalamak için ortaklık kuran veya yatırım yapan bir danışmanlık firmasıdır. Başarımız, iş birliği ruhuna ve birlikte üretme ile birbirlerini her gün daha iyi hale getirmeye kararlı, yaratıcı ve azimli insanlardan oluşan bir topluluk yaratmaktır.

Markalarımızın
Dijital Dönüşümleri

Markalar ve müşteriler arasında istikrarlı ve başarılı ilişkiler kurmayı mümkün kılmak için derinlemesine bağlı markalar, hizmetler ve kampanyalar yaratma konusunda tutkuluyuz.

Cool Sandalye

Cool Sandalye, yıllar boyu sektör tecrübesi olan bir üreticinin, üretim  kapasitesindeki çeşitliliğin kontrol altına alınması ve sistematik bir yazılımla düzenli hale gelmesini önemseyerek markayı baştan oluşturduğumuz ve marka konumlandırmasını yaptığımız iş yeniliğimizdir.

Marka Kimliği, Dijital İtibar, Marka Konumlandırma, Yazılım ve Web Çözümleri ve Yenilikçi Müşteri İlişkileri.

20, Aralık 2023 – Yeniden Konumlama & Benzersiz Değer Önerisi İletişimi & Networking & Kurumsal İletişim & Dijital Operasyon & Web site & Katalog & Kurumsal Kimlik

Latanwood

Latanwood, 30 yıllık sektör tecrübesi olan bir üreticinin, üretim  kapasitesinde ki çeşitliliğin markalaşması adına markayı baştan oluşturduğumuz ve marka konumlandırmasını yaptığımız iş yeniliğimizdir.

Marka Kimliği, Dijital İtibar, Marka Konumlandırma, Web Çözümleri ve Yenilikçi Müşteri İlişkileri, Pazarlama Planlaması ve E-Ticaret Aksiyonları, Omnichannel ve Multichannel Pazarlama Tenikleri.

10, Eylül 2023 – Yeniden Konumlama & Benzersiz Değer Önerisi İletişimi & Networking & Kurumsal İletişim & Dijital Operasyon & Web site & Kurumsal Kimlik

Health and Wonders

Health and Wonders, sektör tecrübesi olan müşterimizin kendi markasıyla birlikte yeni bir yola çıkarak yurtdışından sağlık turizmi yapmak için gerekli marka iletişimini ve kimliğini oluşturarak marka konumlandırmasını yaptığımız iş yeniliğimizdir. 

Marka Kimliği, Dijital İtibar, Marka Konumlandırma, Web Çözümleri ve Yenilikçi Müşteri İlişkileri.

10, Kasım 2023 – Marka Konumlama & Benzersiz Değer Önerisi İletişimi & Networking & Kurumsal İletişim & Dijital Operasyon & Web site & Dijital Reklam Yönetimi & Kurumsal Kimlik

Purity Healthcare

Purity Healthcare, Türkiye’nin sağlık turizminde öne çıkmasıyla birlikte Amerika’dan ülkeye çeşitli alanlarda sağlık turizmi yapmak isteyen markanın, bütünsel pazarlamasını ve iş hedeflerini yönettiğimiz iş konumlanma yeniliğimizdir.

Marka kimliği, Marka Konumlandırma, Dijital İtibar, Hizmet Anlatım Özelleştirmeleri, Odak Satış Ekibi, Yenilikçi Müşteri İlişkileri.

11, Kasım 2023 – Marka Konumlama & Benzersiz Değer Önerisi İletişimi & Uluslararası Networking & Kurumsal İletişim & Uluslararası Dijital Operasyon & Web site & Uluslararası SEO & Kurumsal Kimlik

Naser Group

Naser Group, 18 yıllık bir üreticinin benzersiz değer önerisi olan üretim kapasitesindeki çeşitliliğin ön plana çıkartılarak, fason üretim ile Migros, A101, BİM, Şok gibi zincir marketler ve Gratis, Rossman, Watsons gibi kozmetik markalarına üretim yapma noktasındaki iş konumlanma yeniliğimizdir.

Marka kimliği, Marka Konumlandırma, Dijital İtibar, Hizmet Anlatım Özelleştirmeleri ve Yenilikçi Müşteri İlişkileri.

20, Eylül 2022 – Yeniden Konumlama & Benzersiz Değer Önerisi İletişimi & Networking & Kurumsal İletişim & Dijital Operasyon & Web Site & Katalog & Kurumsal Kimlik

MDS Agro Data

MDS Agro Data, sözleşmeli tarımda üretici ve iş veren için tarla takip işlerini geleneksel anlayıştan veriye dayalı karar alma yöntemine eriştiren bir dijital ürün konumlanması yeniliğimizdir.

Algoritmalarla uzaktan veri girişi ile otonom takip, Marka kimliği, Dijital İtibar, Hizmet Anlatım Özelleştirmeleri ve Mobil Uygulama.

20, Temmuz 2020 – Yeniden Konumlama & Özel Yazılım Çözümleri & Benzersiz Değer Önerisi İletişimi & Networking & Kurumsal İletişim & Dijital Operasyon & Web site & Kurumsal Kimlik

Maximum Kabakum

Maximum Kabakum, 15 yıllık bir inşaat firmasının özel villalardan oluşacak yeni bir site projesinin, isimlendirilmesinden kendini anlatmasına, verimli iş yönetiminden prestijli sakinlere sahip olmasına kadar özel proje odaklanması iş konumlanması yeniliğimizdir.

Marka Kimliği, Marka Konumlandırma, Dijital İtibar, Hizmet Anlatım Özelleştirmeleri ve Odak Satış Ekibi, Yenilikçi Müşteri İlişkileri.

10, Haziran 2019 – Yeniden Konumlama & Benzersiz Değer Önerisi İletişimi & Networking & Kurumsal İletişim & Dijital Operasyon & Web site & Katalog & Kurumsal Kimlik

Hızlandırma Talep Ediyorum.

Markalarımızın Görüşleri

Aklınızda bir proje mi var?

Projenizi veya markanızı büyütmek ve kar oranlarınızı arttırmak için bizimle iletişime geçin.