İletişimde Kalın
[email protected]
0 850 302 63 53
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00

Eksiksiz
Danışmanlık Veren
Dijital İş Ortağınız.

Hakkımızda

Doğru Zamanlamaya Odaklanırız

Medusa Global Acceleration & Consultancy olarak, işletmenizin dijital dönüşümünü hızlandırmak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için yenilikçi çözümler sunarız. Uluslararası Pazarlama tecrübesi olan ekibimizle birlikte, yatırım ve danışmanlık hizmetlerimizi en üst düzeyde sunarak, işletmenizin küresel pazarlarda rekabet gücünü artırırız.

Partnerlik yatırım aşamaları, globallik adım analizi, yenilik ölçeği çalışması, çevik başlangıç geliştirmeleri, büyüme yol haritası, iyi uygulama yöntemleri, küçük işletme sorunları ve çözümleri modelleri ile yenilik, ürün-pazar uyumu ve pazarlama üzerine çalışırız.

01

Araştırma-Geliştirme Yeteneğimiz

İnovasyon ve teknoloji odaklı araştırma ve geliştirme süreçlerimizle, sürekli olarak yeni ve yaratıcı çözümler üretiriz.

02

Gerçekçi Hedeflerimiz

Pazar koşullarını ve müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak belirlediğimiz ulaşılabilir ve sürdürülebilir hedeflerimizle başarıya odaklarınız.

03

Birlikte Geliştirme Kültürümüz

Müşterilerimizle olan işbirliklerimizi, güçlü iletişim ve ortak hedeflerle zenginleştirerek, projelerimizi daha etkin ve verimli bir şekilde yönetiriz.

04

Ölçeklenebilir Sonuçlarımız

Yenilikçi çözümlerimiz, küçükten büyüğe tüm işletmeler için ölçeklenebilir ve esnek yapılar sunarak, iş büyümesini destekleriz.

Medusa Global Acceleration & Consultancy

İş dünyasındaki ve toplumdaki liderlerle, onların en önemli zorluklarının üstesinden gelmek ve en büyük fırsatları yakalamak için ortaklık kuran veya yatırım yapan bir danışmanlık firmasıdır. Başarımız, iş birliği ruhuna ve birlikte üretme ile birbirlerini her gün daha iyi hale getirmeye kararlı, yaratıcı ve azimli insanlardan oluşan bir topluluk yaratmaktır.

Neye İnanıyoruz?

Bugün, tüm paydaşlara fayda sağlamayı, kuruluşların büyümesine, sürdürülebilir rekabet avantajı oluşturmasına ve pozitif toplumsal etki yaratmasına olanak sağlamayı amaçlayan dönüşümsel bir yaklaşımı benimsemek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışırız. İleri düzey yönetim danışmanlığı, teknoloji ve tasarım ile kurumsal ve dijital girişimler yoluyla entegre çözümler sunarak potansiyeli açığa çıkarma ve değişimi gerçekleştirme konusunda tutkuluyuz.

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz, yaptığımız her şeyin içinde yer alan ve dürüstlükle liderlik eden bir danışmanlık firması olmamızı sağlayan şeyin merkezinde yer alan kültürümüzün yapı taşlarıdır.

Birlikte Üretim

Ekip çalışması ve işbirliği, başarılarımızın temelini oluşturur. Müşterilerimizle birlikte, yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmek için bir araya geliyoruz. Ortak hedeflere ulaşmak için bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Bireye Saygı

Her bireyin kendine özgü yetenekleri ve bakış açıları olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin değerlerine, görüşlerine ve ihtiyaçlarına saygı gösteriyoruz. Bu sayede, daha kapsayıcı ve motive edici bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak ve aşmak için çabalıyoruz. Kaliteli hizmet ve çözümler sunarak, uzun süreli ve güvene dayalı ilişkiler kuruyoruz. Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer alıyor.

Strateji

Başarıya ulaşmak için sağlam ve esnek stratejiler geliştiriyoruz. Pazar trendlerini ve değişen koşulları dikkate alarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak stratejik planlar sunuyoruz. Stratejik düşünme, her adımımızda rehberimizdir.

Sanat ve Kültür

Sanat ve kültür, yaratıcılığı ve inovasyonu besleyen önemli unsurlardır. Kültürel etkinlikler ve sanatsal projelerle, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin ilham kaynağı olmayı hedefliyoruz. Sanat ve kültürle zenginleşen bir iş ortamı, daha geniş perspektifler ve yenilikçi fikirler doğurur.

Yatırım Yaptığımız Markalar.

Yapabileceklerimiz

Markalar ve müşteriler arasında istikrarlı ve başarılı ilişkiler kurmayı mümkün kılmak için derin bağlantılı hizmetler ve kampanyalar yaratma konusunda tecrübeliyiz.

İnandığımız ticaretlere yatırım yapar, yatırımcı portföyümüze iş sunar ve aktif olarak yönetiriz. Yatırım süreçlerimizde ticari potansiyel analizi, uzun vadeli yatırım stratejileri geliştirme ve büyüme desteği sağlama gibi adımlar izleriz.

  100 Small Business Pain Points
  Innovation Scale Development
  Uniqueness Be Global

Dijital varlıklarınızın sağlığını analiz eder, eksiklerinizi tamamlarız. Web sitenizden sosyal medya hesaplarınıza kadar tüm dijital varlıklarınızı detaylı bir şekilde inceler, potansiyelinizi maksimize etmek için gerekli iyileştirmeleri yaparız.

  Digital Health Check Up
  Consumer&Customer Touch Up
  Client Focus Grow Up

İnandığımız ticaretlere yatırım yapar, yatırımcı portföyümüze iş sunar ve aktif olarak yönetiriz. Yatırım süreçlerimizde ticari potansiyel analizi, uzun vadeli yatırım stratejileri geliştirme ve büyüme desteği sağlama gibi adımlar izleriz.

  Scaling Business Venture
  Proof of Concept Marketing
  Game Change Acceleration

Hızlandırma Talep Ediyorum.

Markalarımızın Görüşleri

Ekibimiz

Aklınızda bir proje mi var?

Projenizi veya markanızı büyütmek ve kar oranlarınızı arttırmak için bizimle iletişime geçin.